Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Wydawnictwo Scholastic


Wydawnictwo Scholastic

Wydawnictwo Scholastic ogłosiło, że ksiązka Harry Potter and the Deathly Hallows w amerykańskim wydaniu będzie miała 784 strony, a tym samym będzie to drugi, co do długości, tom w serii.
Amerykański Harry Potter wyjdzie w dniu premiery w 12 milionowym nakładzie. Wszystkie kopie zostaną wydrukowane na papierze składającym się z co najmniej 30% makulatury oraz z celulozy przyjaznej środowisku (czyli niepochodzącej z lasów deszczowych).
Lisa Holton, prezes Scholastic, dodała: Scholastic bardzo ciężko pracował wraz z naszymi dostawcami i Rainforest Alliance, by zgromadzić taką nadzwyczajną ilość papieru przyjaznego naturze na potrzeby ostatniego tomu z serii HP. Jako firma pragnąca chronić środowisko dla tego i następnego pokolenia, wierzymy, że produkcja tej książki i naszych następnych wydań książek o Harry’m Potterze z co najmniej 30% papieru przyjaznego naturze jest bardzo ważną decyzją.

super-zagraniczne-gwiazdy 15:28:12 25/03/2007 [Powrót] Komentuj| Lay&html by Sobi |Licznik

Jesteś34429 osóbką na moim blogu:)
Ksiega Gosci

.:Zobacz:.
.:Wpisz:.


Dodaj MeDodaj do Ulubionych


O Mnie

{o mnie}


UlubieniArchiwum

2007
Kwiecień
Marzec
2006
Sierpień

Lay by Sobi